משוב לקוחות

להקשיב, להפנים וליישם

בעולם האינטרקטיבי המודרני הקשר וההקשבה ללקוחות מעולם לא היו חשובים יותר. משוב איכותי מלקוחות מאפשר מיקוד יעיל יותר של קמפיין הפרסום והנתונים המתקבלים מהמשוב עוזרים לכוון את המסלול העסקי שלך

SMS חוזר

יש לך שאלה בוערת? הגרלה בפתח? רוצה להגדיל את מועדון הלקוחות שלך?

SMS חוזר הוא הפתרון המושלם והפשוט ביותר לקבלת משוב מיידי מהלקוחות. בעזרת מערכת SimpleSms ניתן להפיץ סקרים או שאלה נקודית ולקבל מענה מיידי, SMS חוזר, ישירות למערכת והכול בהקלקה אחת. את התשובות ניתן לראות במערכת עצמה בזמן אמת ובנוסף ליצא לאקסל לצורך ניתוח מעמיק ומדויק.

בעזרת פעילות SMS חוזר אתם גם יכולים להגדיל את מועדון הלקוחות שלכם על ידי קבלת פידבק מיידי בחזרה בוא הלקוח מאשר את רצונו להצטרף למועדון.

feedback-sms
Surveys-like-Comments

סקרים

רוצה לדעת מה הלקוחות מעדיפים? כמה מרוצים מרמת השירות או איזה שיפורים היו רוצים? לרשותכם מגוון דרכים להפצת סקרים בתפוצה רחבה וקבלת הנתונים בדו"ח מסודר ומפורט. דפי נחיתה עם שאלות חופשיות או אמריקאיות, מסרונים חוזרים, הודעות קוליות עם אפשרויות הקשה ועוד.

דו"חות אונליין בזמן אמת

נתונים מדויקים בזמן אמת הם חיוניים כדי לבקר את איכות הקמפיין והפעילות השוטפת שלכם. בעזרת מערכת הדוחות המתקדמת של טלמסר אתם יכולים לעקוב מכל מקום ובכל זמן אחר משוב הלקוחות לסקר שביצעת ולבצע התאמות נדרשות בפעילות השוטפת או בקמפיין הפרסומי בזמן אמת וכך לחסוך בעלויות משמעותיות וזמן יקר.

Online-reports-in-real-time