הרצת מועמדים פוליטיים

רצים לצדך

חבילת מוצרים ושירותים בפלטפורמה טכנולוגית יעודית המעניקה יתרון גדול על פני שאר המתחרים בתקופת טרום הבחירות וביום הבחירות עצמו

מערכת דיווח מהקלפיות

ביום הבחירות הפלטפורמה מאפשרת מעקב בכל רגע נתון על המצביעים ועל אלו שעדיין לא הצביעו מתוך מאגר התומכים המלא.

הפעילים בשטח ואנשי הקשר מהקלפי מדווחים על מי שהצביע באמצעות טלפון נייד/מחשב נייד, הדיווח מתעדכן במערכת שפותחה במיוחד על מנת לאפשר עדכון מהיר ומדויק בסטטוס התקדמות בכל קלפי וקלפי.

polling-station-reporting-system
Data-quality-check

טיוב נתונים

על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר יש צורך בבקרה וטיוב נתונים על ידי מוקדים אנושיים. בזכות המערכת הממוחשבת ונציגי המוקד שלנו כל קובץ יעבור טיוב והשבחה מקצועית ויהפוך לקובץ איכותי ומעודכן שייתן לכם דחיפה משמעותית בקמפיין.

מערכת לניהול מאגרי מידע

לטלמסר מערכת web דינמית לניהול בסיס הנתונים של קהל הבוחרים, בעלת איזור אישי וכניסה באמצעות שם משתמש וסיסמה מורשים בלבד. המערכת מאפשרת יצירת מאגר תומכים באמצעות ריכוז בסיס הנתונים שהתקבל ומגוון רחב של פילוחים וחיתוכים.

Secure-databases
Locating-supporters

איתור תומכים והמרצה

טלמסר תסייע בבניית שאלון סקר והפצתו במגוון פלטפורמות כמו SMS, טופס ממחושב או הודעה קולית בנוסף לחיוגים יזומים לבעלי זכות הצבעה במטרה לאתר תומכים פוטנציאליים והנעתם לפעולה.

במקביל המוקד האנושי שלנו ייצור קשר עם כל מצביע פוטנציאלי ויעודד אותו לתמוך ולהצביע עבור המועמד/המפלגה.

ניהול בסיס נתונים

היכולת לעבוד רק עם מאגר מידע אחד חוסכת לכם זמן יקר והמון עבודה ידנית. ניהול בסיס הנתונים מאפשר לכם לנהל ברמה היומית, בצורה פשוטה וממוחשבת את קמפיין הבחירות.

בסיס הנתונים שלנו מוגן על פי התקנים המחמירים ביותר ומנוטר באופן שוטף.

Database-management