המרה מלאה ואוטומטית של הודעת SMS להודעה קולית! העידן החדש פה

חשבתם פעם כמה מתוך הלקוחות שלכם לא יכולים לקבל הודעת SMS?

אם אתם נוהגים לשלוח הודעות SMS למועדון הלקוחות שלכם המעדכנות על מבצעים או שינויים בשעות הפתיחה שלכם או אפילו ברכה קצרה לחג או לשנה החדשה תמיד ישנו החשש שלפחות חלק מהלקוחות לא יראו את העדכונים החשובים.

  • לקוחות מהמועדון שלהם טלפון כשר לא מסוגלים לקבל את ההודעה כלל
  • לקוחות שנרשמו למועדון עם טלפון נייח גם לא יקבלו את ההודעה
  • לקוחות לקויי ראיה מסוגלים לקבל את ההודעה שלכם אך לא יוכלו לראות אותה אלא רק בעזרת תוכנות מיוחדות

שירות ההמרה קריטי במיוחד בשירותים כגון הודעות SMS מסוג OTP – One Time Password, הודעות שהן סיסמה המאפשרת גישה לשירות או אתר או הודעות תזכורת בנוגע לפגישות או תורים שנקבעו מראש.

המצב הישן

שירותי המרת הודעות ה-SMS להודעות קוליות דרשו שתקליטו מראש את ההודעה שאתם עומדים לשלוח בעזרת קריין מקצועי ולאחר מכן תשלחו לספק השירות את ההקלטה. רק בצורה כזו הלקוחות שלכם היו יכולים לקבל הודעה קולית במקום הודעת SMS.

הדרישה להכין הקלטה מדויקת מראש עבור כל הודעה שאתם רוצים לשלוח הפכה את התהליך ליקר, ארוך ומורכב. אתם כמנהלי שיווק או מנהלי מועדון הלקוחות איבדתם את היכולות לפעול בגמישות ומהירות.

המצב החדש!

החידוש בהמרה מלאה ואוטומטית הוא שאין שום צורך לבצע הקלטה מראש של הודעת ה-SMS בעזרת קריין מקצועי. כיום המערכת יודעת לקחת את הטקסט שיצרתם, כל טקסט, בכל שפה ולהפוך אותו בצורה אוטומטית להודעה קולית.

יתרון נוסף של השירות החדש הוא שניתן לבחור את הקול שיושמע מתוך מאגר קולות נשיים וגבריים נעימים ולא רובוטיים.

אתם מוזמנים להקשיב לכמה דוגמאות שלנו:

עדיין לא משוכנעים שהשירות מתאים לכם?

צרו איתנו קשר, שלחו לנו את הטקסט שתירצו להפוך להודעה קולית. ואז, כמו קסם-  תקבלו שיחת טלפון המשמיעה את המסר שלכם (אל דאגה, נוסיף גם לינק להאזנה נוספת). תוכלו להתרשם מאיכות ההמרה האוטומטית.

איך משתמשים בהמרה מלאה של SMS להודעה קולית

השירות הוא אוטומטי לחלוטין.

המערכת החכמה שלנו יודעת לזהות מראש מספרי טלפון המשויכים למכשירים כשרים או מכשירים נייחים ולבצע המרה מלאה ואוטומטית של הודעת ה-SMS שלכם להודעה קולית.

במקרה של מכשירים השייכים ללקויי ראיה ניתן להגדיר בקלות ונוחות ישירות במערכת את רשימת המספרים הרלוונטים ככאלו שיקבלו רק הודעות קוליות.

איך נרשמים לשירות

 

העידן החדש כבר פה! השאירו פרטים, נשמח לחבר אתכם לטכנולוגיה המתקדמת ולענות על כל שאלה בנושא.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter

מאמרים נוספים שאולי תאהבו

Girl-sms

איך לכתוב SMS שיווקי מדויק

עומדים בפני משלוח קמפיין הSMS השיווקי הראשון שלכם? הגעתם למקום הנכון. קמפיין סמס נחשב לדרך אפקטיבית ביותר בכדי להגיע ישירות לקהל היעד,

Systems-for-a-perfect-campaign

אילו מערכות אתם צריכים לקמפיין המושלם?

עולם הפרסום השתנה מקצה לקצה בשני העשורים האחרונים ובמיוחד בדור הנוכחי. לקוחות רגילים לשירות זמין מידית, לתקשורת רציפה באמצעות האי-מיילים ולקבלת החלטות

Pieces-of-paper-for-lottery-in-vase-on-wooden-table-on-blue-background

איך מבצעים קמפיין הגרלה בצורה נכונה?

קמפיין הגרלה מהווה דרך ייחודית לבנות או לחזק מותג באמצעות יצירת "באזז" תקשורתי. בעשור האחרון באזז זה מתורגם לאפקט ויראלי ברשתות החברתיות