אילו מערכות אתם צריכים לקמפיין המושלם?

עולם הפרסום השתנה מקצה לקצה בשני העשורים האחרונים ובמיוחד בדור הנוכחי. לקוחות רגילים לשירות זמין מידית, לתקשורת רציפה באמצעות האי-מיילים ולקבלת החלטות המבוססת על התקשרות עם מספר נותני שירותים במקביל. מערכות טכנולוגיות שעד כה היוו חלק בלתי נפרד ממערכות השיווק של החברות הגדולות במשק חלחלו גם לעסקים קטנים ובינוניים.

הכדור עובר לחברות הפרסום והדיגיטל

כיום, גם משרדי הפרסום המובילים את קמפיין הדיגיטל נדרשים לתת מענה לכלל תהליך ההתקשרות עם לקוח פוטנציאלי משלב הקריאיטיב ועד למענה הטלפוני המהיר לאלפי שיחות בעת ובעונה אחת. תסריט ההתקשרות עם הלקוח מתחיל משלב ההתעניינות הראשונית בעקבות הפרסום (במדיה המקוונת והקלאסית), השארת פרטים במוקד טלפוני או בדף נחיתה והתקשרות שוטפת עד למכירה עצמה.

אילו מערכות תשלבו תחת מטריית השיווק שלכם?

שיווק מתקדם כולל שילוב של מערכות און ליין, מערכות תקשורת (לקבלת שיחות נכנסות) ועיצוב חדשני לדפי נחיתה. תוכלו לשלב בקמפיין את מגוון המערכות שלנו:

טלמסר משדרגים את התקשורת עם הלקוח באמצעות מערכת SMS  חדשנית

מערכת SimpleSMS  החדשנית רותמת את שלל היכולות הטכנולוגיות הקיימות כיום ומאפשרת להתקשר עם לקוחות בארץ ומעבר לים באמצעות הודעות טקסט סטנדרטיות והודעות הכוללות מדיה מגוונת כתמונה ווידיאו (MMS). כפי שאנו חוזים הדור הנוכחי "נושם" חוויות והחלטותיו השיווקיות מתבססות על אספקטים כמו התחושה והויז'ואל של המוצר לצד חוויית צריכה משודרגת. הקשר האישי הכה משמעותי עובר תהליך של אוטומציה כאשר הוא יכול לזכות לפנייה מיידית ישירות לטלפון הנייד דקות לאחר שהביע התעניינות ראשונית במוצר או השירות המשווק.

שירות הקמה של דפי נחיתה

בטלמסר אנו מספקים גם שירות מקצועי ומהיר של הקמת דפי נחיתה ממירים. עיצוב מקצועי של כל טופס ליד ושילוב עם תוכנות המסוגלות לשלוח סדרת מסרים אוטומטית לאי-מייל המותאמת ככפפה ליד למוצר או השירות בו התעניין הלקוח. מעבר לגרפיקה על העמודים להעביר במדויק את המסר הנכון ולהוות דלת כניסה ראשונית למשפך שיווקי ארוך טווח המשולב עם שלל מערכות לקמפיין דיגיטלי.

זכית! ניהול קמפיין הגרלות מתקדם

קמפיין הגרלות משמש כבר עשורים כאמצעי למשיכת קהל מתעניינים פוטנציאליים. בעידן הנוכחי ניתן למנף את הכוח העצום של פניות מתעניינים לבניית רשימת תפוצה לה תוכלו לשווק את מוצרי החברה ונשמרת במסד נתונים ייחודי שנבנה במיוחד לצורך הפרויקט. אנו מנהלים עבורכם את התהליך המורכב של מרכז ההגרלות המקבל שיחות רבות במקביל – הן במוקדים טלפוניים זמניים (מוקד פופ-אפ) והן בשירות זמין און ליין.

מערכת IVR מתקדמת לשיווק טלפוני

הגיעו ללקוחותיכם גם באמצעות שיחות טלפון מוקלטות. מערכת הIVR שלנו משמש כמוקד שיחות יוצאות המוקלטות מראש וכן מערך שיחות נכנסות הכולל מענה קולי ממוחשב שהוקלט ותוכנת במיוחד עבור הקמפיין שלכם.

מוכנים לצאת לדרך? בניית קמפיין מוצלח באמצעות סל הכלים המנצח שלנו יציג בפניכם נתוני המרה שעוד לא ראיתם בקמפיין דיגיטלי. אצלנו בטלמסר תמצאו תחת קורת גג אחת את כל השירותים תוך מתן ייעוץ ותמיכה המבוססים על ניסיון של שנים בתחום החל מתכנון הפרויקט ועד להשקתו המוצלחת.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter

מאמרים נוספים שאולי תאהבו

Girl-sms

איך לכתוב SMS שיווקי מדויק

עומדים בפני משלוח קמפיין הSMS השיווקי הראשון שלכם? הגעתם למקום הנכון. קמפיין סמס נחשב לדרך אפקטיבית ביותר בכדי להגיע ישירות לקהל היעד,

Pieces-of-paper-for-lottery-in-vase-on-wooden-table-on-blue-background

איך מבצעים קמפיין הגרלה בצורה נכונה?

קמפיין הגרלה מהווה דרך ייחודית לבנות או לחזק מותג באמצעות יצירת "באזז" תקשורתי. בעשור האחרון באזז זה מתורגם לאפקט ויראלי ברשתות החברתיות

כתיבת תגובה